Sla naar inhoud over
  • Facebook
  • Instagram

Geniet van Gratis Bezorging op Alle Bestellingen!

  • Startpagina
  • Elektrische fietsen
  • Elektrische scooters
  • Merkgidsen
  • Rijdend speelgoed voor kinderen
  • Accessoires
  • Gidsen & advies
  • Over Punk Ride
  • Contact & hulp
  • Garantie en retourneren
Inloggen
  • Facebook
  • Instagram
Zoeken
Punk RidePunk Ride logoPunk Ride logoPunk Ride logoPunk Ride logo
  • StartpaginaStartpagina
  • Elektrische fietsen Elektrische fietsen
    • Alle elektrische fietsen

    • Fietsen voor volwassenen

    • Stads- en woon-werkfietsen

    • Vouwfietsen

    • Fatbikes

    • Offroadmotoren

    • Bakfietsen

  • Elektrische scooters Elektrische scooters
    • Alle elektrische scooters

    • Scooters voor woon-werkverkeer

    • Opvouwbare steps

    • Fat Tyre-scooters

    • Offroadscooters

    • Performance-scooters

  • Merkgidsen Merkgidsen
    • Alle merkgidsen

    • Merken A–F
      • AOVO

      • Bluvall

      • Cysum

      • DUOTTS

      • Emotorad

      • ENGWE

    • Merken H–M
      • HIDOES

      • iENYRID

      • iScooter

      • JOYOR

      • KOOLUX

      • LOOKROAD

      • mangosteen

      • Minimoto's

      • MotoTec

    • Merken N–Y
      • NAKTO

      • PIXAR®

      • RCB

      • Rijtijden

      • Ruitoo

      • SAMEBIKE

      • TESWAY

      • VIPCOO

      • YADEA

  • Rijdend speelgoed voor kinderen Rijdend speelgoed voor kinderen
    • Alle kinderrijvoertuigen

    • Elektrische steps voor kinderen

    • Stepjes en balanssteps voor kinderen

    • Kinderfietsen

    • Elektrische auto's en vrachtwagens voor kinderen

    • Rijdende ATV's en UTV's voor kinderen

    • Rijdende tractoren en graafmachines voor kinderen

    • Duw- en trapvoertuigen voor kinderen

    • Elektrische driewielers en balansspeelgoed voor kinderen

  • Accessoires Accessoires
    • Alle accessoires

    • Bescherming van de rijder
      • Fietshandschoenen

      • Helmen voor fiets en scooter

      • Beschermende pads voor tijdens het rijden

      • Helmen en bescherming voor rijders

    • Veiligheid en zichtbaarheid
      • Sloten

      • Lampen

      • Fietslampen voor

      • Fietslampen achter

      • Fietsbelletjes en claxons

      • Fietstoeters

    • Onderdelen & bevestigingsmateriaal
      • Fietsonderdelen

      • Scooteronderdelen

      • Banden

      • Fietszadels en zadelhoezen

      • Handvatten en decoratie voor fietssturen

    • Pompen en onderhoud
      • Pumps

      • Mini-fietspompen

      • Elektrische fietspompen

      • Reparatiegereedschap

      • Fietsreiniging en -onderhoud

    • Dragen & gemak
      • Tassen

      • Telefoonhouders voor fietsen

      • Fietsspiegels

      • Fietswaterflessen en houders

      • Fietsopberging, manden en hoezen

  • Gidsen & adviesGidsen & advies
  • Over Punk RideOver Punk Ride
  • Contact & hulpContact & hulp
  • Garantie en retournerenGarantie en retourneren
Zoeken Inloggen Winkelwagen 0
Winkelwagen

Je winkelwagen is momenteel leeg.

Weet je niet waar je moet beginnen?
Probeer deze verzamelingen:

  • Doorgaan met winkelen
U komt in aanmerking voor gratis verzending.
    Bestelinstructies
    Korting
      Belastingen inbegrepen. Verzending wordt berekend bij het afrekenen.
      Tussentotaal
      €0,00 EUR
      Zoeken

      Wij gebruiken koekjes

      Deze site gebruikt koekjes voor een betere gebruikerservaring en analyse.

      Black press-in tool — exact supplier SKU 1774768783388053504
      Red press-in tool — exact supplier SKU 1774768783388053507
      Blue press-in tool — exact supplier SKU 1774768783388053509
      Green press-in tool — exact supplier SKU 1774768783388053511
      Orange press-in tool — exact supplier SKU 1774768783388053513
      Purple press-in tool — exact supplier SKU 1774768783388053515
      • Collecties
      • Alles
      • Persgereedschap voor fietslagers en trapaslagers — zes kleuren

      Persgereedschap voor fietslagers en trapaslagers — zes kleuren

      Schrijf een Beoordeling
      Kleur
      Kies je Kleur Zwart
      Klaar voor verzending Populaire keuze
      Deal van vandaag
      €33,99 EUR Bespaar €8,00 EUR
      Was €41,99 EUR 19% korting
      Op voorraad
      -- Verzonden vanuit ons EU regionale magazijnnetwerk
      Gratis levering
      30 dagen retourneren
      2 jaar garantie
      Levering met tracking
       
       
      Veilig afrekenen
      American Express Apple Pay Bancontact Bizum Diners Club Discover Google Pay Mastercard MB WAY PayPal Satispay Shop Pay Visa

      Een fietsonderhoudspers met schroefdraad, een dwarsgreep en twee getrapte persplaten. De leverancier beschrijft dit als een persgereedschap met dubbele lagering voor de montage van balhoofdstellen en trapassen.

      Kies een afwerking

      Op deze pagina zijn zwarte, rode, blauwe, groene, oranje en paarse afwerkingen beschikbaar. Elke optie wordt getoond aan de hand van een foto van de exacte SKU van de leverancier; de paarse afwerking lijkt op de oorspronkelijke foto roze-paars.

      Controleer vóór gebruik de compatibiliteit

      De leverancier heeft geen geverifieerde diameters van de persplaten, ondersteunde lagernormen, schroefdraadspecificaties of bereik voor de werkbreedte opgegeven. Controleer vóór het bestellen of de persplaten en de ruimte voor het gereedschap geschikt zijn voor uw specifieke frame en onderdelen. Er is niet bevestigd dat het gereedschap op elk balhoofd of elke trapas past.

      Gebruik geschikte steunvlakken en volg de montage-instructies van de fabrikant van het frame en de onderdelen. Dit is een montagepers; er zijn geen verwijderadapters of universele functie voor het verwijderen van lagers gespecificeerd.

      Black press-in tool — exact supplier SKU 1774768783388053504

      Persgereedschap voor fietslagers en trapaslagers — zes kleuren

      Zwart
      Aanbiedingsprijs€33,99Reguliere prijs €41,99

      Magazijn in het Verenigd Koninkrijk

      Adres: 3 Cleton Street, Tipton, DY4 7TR, Verenigd Koninkrijk

      E-mailadres: customerservice@punkride.com


      Magazijn in Europa

      Adres: Waldstraße 23, c, 06120, Duitsland

      E-mailadres: customerservice@punkride.com

      Maandag tot en met vrijdag, 9:00 tot 18:00 uur (GMT+2) - We houden fysieke voorraad aan.

      Magazijn in Australië

      Adres: Warehouse 1B/35 Stennett Rd, Ingleburn NSW 2565, Australia

      E-mailadres: customerservice@punkride.com

      Maandag tot en met vrijdag, 9:00 tot 18:00 uur (GMT+2) - We houden fysieke voorraad aan.

      Hoofdkantoor en magazijn in de VS

      Punk Ride LLC

      Registratienummer: L23000444135

      Adres: 12212 Stone Lake Ranch Blvd, Thonotosassa, FL 33592, Verenigde Staten

      Telefoonnummer:  +1 (540) 921-7403

      E-mailadres: customerservice@punkride.com

      Maandag tot en met vrijdag, 9:00 tot 18:00 uur (EST)

      Punk RidePR_Logo_White-2

      Snelle links
      • Startpagina
      • Elektrische fietsen
      • Elektrische scooters
      • Merkgidsen
      • Rijdend speelgoed voor kinderen
      • Accessoires
      • Gidsen & advies
      • Over Punk Ride
      • Contact & hulp
      • Garantie en retourneren
      Informatie
      • Zoek in de winkel
      • Bezorginformatie
      • Betaalinformatie
      • Retourneren en terugbetalingen
      • Hulp bij garantie en retourneren
      • Privacybeleid
      • AVG Privacybeleid
      • Servicevoorwaarden
      • Sitemap
      Neem contact met ons op

      customerservice@punkride.com

      Abonneer u op onze e-mails

      • Facebook
      • Instagram
      © 2026 Punk Ride. Aangedreven door Shopify
      • Terugbetalingsbeleid
      • Privacybeleid
      • Gebruiksvoorwaarden
      • Bezorginformatie
      • Contact opnemen
      • American Express
      • Apple Pay
      • Bancontact
      • Bizum
      • Diners Club
      • Discover
      • Google Pay
      • Mastercard
      • MB WAY
      • PayPal
      • Satispay
      • Shop Pay
      • Visa
      • Het maken van een keuze zorgt voor een volledige pagina-verversing.
      • Opent in een nieuw venster.